Ana sayfa İnternet Lynda.Com Ücretsiz Üyelik Nasıl Açılır

Lynda.Com Ücretsiz Üyelik Nasıl Açılır

8

Lynda.com’u bilmeyen bir çok kişi bulunmaktadır. Fakat Diğer eğitim siteleri ile karşılaştırdığınızda daha kaliteli olduğunu siz de göreceksiniz.

Lynda genel olarak yazılım ve internet ile ilgili konularda eğitim vermektedir. Eğer eğitim ingilizce ben anlamam diyorsanız şimdi söyleyeceklerim sizin de dikkatinizi çekecektir? Altyazı desteği bulunmaktadır. Ders videosu anlatılırken altyazı da eşzamanlı olarak ilerlemektedir. Ayrıca diğer online kurs hizmetleri gibi kaldığın yerden devam etme gibi özellikleri de mevcuttur. Lynda.com üzerinde sunulan ders kategorilerini aşağıda görebilirsiniz.

Sol tarafta kategoriler – sol tarafta alt içerikleri mevcuttur.

Örnek Olarak Exel eğitimlerinden bir video açtım ve ekran görüntüsünü sizinle paylaşıyorum.

Lynda.Com Ücretsiz 120 Gün Nasıl Üye Olunur

Öncelikle Bu Linkten üye oluyoruz. Aşağıdaki resimdeki gibi bilgileri doldurunuz. Burada dikkat etmeniz gereken belirttiğiniz pin kodunu unutmamanız.

Daha sonra ‘Create My Account’ seçeneğine tıklayıp üye kaydını tamamlıyoruz.

Lynda 120 Gün Ücretsiz hesap aktivitesi

Evet size Kütüphanenin sunmuş olduğu 120 günlük bir üyelik için Ecard numarası verdi. Yukarıdaki resimde de ikinci satırda görebilirsiniz.

2. Adım Lynda Üyeliğini Aktifleştirme

Evet şimdi Bu Linkten tıklayarak Lynda sitesine gidiyoruz. Aşağıda gördüğünüz kısıma

1-Library Card Number : Yukarıda vermiş olduğu Ecard numarası

2-Library Card PIN : Belirlediğiniz pin kodu

Evet bilgileri girdik ve ‘Login‘ diyoruz.

Yeni bir hesabımız olup olmadığını soruyor. Lynda.Com üzerinde bir hesabınız olmadığını varsayarak, Alttaki seçeneği seçiyoruz.

Bu ekranda isim-soyisim bilgilerinizi ve mail adresini girip ‘Save‘ diyoruz.

Ve artık hesabımız kullanıma hazır.

Not: Bu yöntemSonoma County Library tarafından ücretsiz sunulan bir hizmet olup, 120 gün boyunca bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. 120 günün sonunda eğitimler hoşunuza giderse, ki memnun kalacağınızı biliyorum, ücretli üyelik alabilirsiniz.

Not: Lynda.com adında Apple Store ve Google Play Store üzerinde uygulamaları mevcut olup dilerseniz derslerinizi telefona indirip telefonunuz üzerinden de izleyebilirsiniz.

Lynda.Com Ücretsiz Üyelik Nasıl Açılır
 • Readers Rating
 • Rated 4.5 stars
  4.5 / 5 (18 )
 • Your Rating


8 YORUMLAR

 1. İhtiyacım vardı. Ayrıca translate eklentisi ile Türkçe olarak altyazıyı takip etmek de mantıklı. Bazı konularda Türkçe eğitimler yeteriz oluyordu. Yabancı dil bilmeyince sıkıntı. Lynda.com eğitim videolarını herkese tavsiye ederim. Paylaşım için teşekkürler +rep

  • Yorumun için teşekkür ederiz. Paylaşarak daha fazla kişinin haberdar olmasını sağlayabilirsin ve bize destek olabilirsin

 2. Merhaba,
  Ben ücretsiz üyelik için söylediğiniz gibi kütüphane üyeliği linkine tıkladım fakat hata veriyor; bireysel üyeliğe izin verilmiyor kütüphanecinizle iletişime geçtin diyor. Nasıl yapmak lazım acaba değiştirdiler mi?

 3. admin, bu olay sona mı erdi? kayıt olmak istiyorum, “permission denied” uyarısı veriyor lynda.com’da log-in deyince? bu sorunu nasıl aşarız?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here