Çift Hatlı Telefona İki WhatsApp Nasıl Kurulur?

Android cep telefonunuz varsa eğer, eğer çift sim kart desteği de varsa neden iki whatsapp kullanmayasınız?

Yada normal bir tek sim kartlı telefonunuz varsa bile, yine iki whatsapp aynı anda kullanabilirsiniz. Biri yakın çevreniz biri iş hattınız olabilir. Fakat normal Whatsapp uygulaması sadece bir tane whatsapp oturumu açmanıza müsade ediyor.

İki whatsapp hesabını çift kartlı telefonlara kurmak kolay, birkaç dakika içresinde halledebilirsiniz. Bunun için Whatsapp uygulamasını telefonunuza kuruyorsunuz. Daha sonra telefon numaranızı kullanarak doğrulama yapıyorsunuz. Buruya kadar her şey normal.

Telefona İki Whatsapp Kurulum

Şimdi kullanmak istediğiniz veya diğer sim2 hattınızın kurulumuna geçiyoruz. Eğer ikinci sim kartınız varsa geçiş yapın ve buradan GBWhatsApp uygulamasını indirin telefonunuza.

GBWhatsApp Google Play üzerinde yer almadığından, üçüncü taraf android uygulamaları cihazınıza yüklemek için özel izin vermeniz gerekmektedir.

  • Telefonunuzdan Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar tikine dokun.
Android bilinmeyen kaynaklar
  • İndirdiğiniz uygulamayı şimdi kurabilirsiniz.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra, ikinci telefon numaranızı kullanarak oturumunuzu yeni numaranız ile açın

Telefona iki Whatsapp hesabı açma işlemi bu kadar takıldığınız veya sormak istediğiniz bir nokta varsa eğer aşağıdan bize ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıda tanıttığımız Whatsapp Business uygulaması da aynı telefonda çift whatsapp kullanmak isteyenler göz atabilir.

Whatsapp Business Nedir? Ücretli Mi?

Dipnot: Üçüncü parti yazılımlar kullanmak tamamen kendi tercihinizdir. Bu konuda LojiLoji.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Çift Hatlı Telefona İki WhatsApp Nasıl Kurulur?
  • Readers Rating
  • Rated 4.5 stars
    4.5 / 5 (1 )
  • Your Rating


Hakkında admin

Merhaba sayın ziyaretçi! Umarım istediğin bilgiyi bulabilmişsindir. Eğer kafana takılan bir şey olursa, aşağıda yer alan iletişim kutusunu kullanarak bana ulaşabilirsin.

Check Also

com.android.phone işlemi durduruldu hatası çözümü

com.android.phone İşlemi Durduruldu Hatası Çözümü

Android akıllı telefonunuzda eğer Malesef com.android.phone işlemi durduruldu hatasını alıyorsanız birkaç çözüm yolu mevcuttur. Bu Malesef Com.Android.Phone işlemi durduruldu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir