iPhone Video İndirme -Tüm Uygulamalar|Resimli Anlatım

En çok kullanılan sosyal medya hesaplarından instagram video indirmek isteyenler için biraz sıkıntılıydı. Özellikle iPhone Video indirmek isteyenler video indiremiyordu.

Halbu ki instagram, Twitter, Facebook, Youtube üzerinden iPhone cihazınıza birkaç tıklama ile kolaylıkla indirebilirsiniz üstelik site site dolaşmadan tek bir uygulama ile. İşte bu kadar basit.

Normal şartlarda değerlendirirsek iphone video indirmenize izin vermemektedir. Aşağıda tanıtacağımız uygulama ile istediğiniz platformdan istediğiniz videoyu indirebileceksiniz. Bunun için gerekli tek şey Apple cihazınıza kuracağınız “Kestirmeler” uygulaması olacak.

Kestirmeler Uygulaması Nedir? Kestirmeler Uygulamasını İndir

İphone Kestirmeler Uygulaması

Apple tarafından geliştirilen Kestirmeler uygulaması, gündelik işlerinizi kolaylaştıracak bir uygulamadır. bu uygulama ile iphone video indirme sorununuz ortadan kalkıyor. Facebook, Twitter, İnztagram gibi. Onun haricinde ekran görüntüsü alabilir, tek tıklama ile wifi açıp müzik listesini açabilir ve o gün yapacağınız işlerin listesini görebilirsiniz. Kestirmeler uygulaması biraz sizin ihtiyaç ve hayal gücünüze kalmış diyebiliriz. Yani kendi kestirmenizi ihtiyacınıza göre oluşturabilir yada hazır oluşturulmuş kestirmeleri kullanabilirsiniz.

İphone Kestirmeler uygulaması tanıtımı

Kestirmeler uygulamasını indir

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Öncelikle instagram videonasıl indirilir üzerinde duracağız. Zira video indirmeleri var fakat 30- 40 TL gibi fiyatlarla sunuluyor. Bunlara bu ücreti vermektense Resmi Apple Store uygulaması olan Kestirmeler uygulamasını kullanmak daha mantıklı

Instagram’dan video indirmek için InstaSave isimli kestirmeyi kullanacağız. InstaSave indir.

İnstagram Video Download Kestirmesi

Ekrana kestirmeyi ekleyeceğimiz kısım geldi. Resimdeki gibi “Kestirmeyi Al” diyoruz. Buradan kestirmeyi ekledik telefonumuza.

Şimdi istediğimiz video’yu indirmek için instagrama gidiyoruz ve indirilecek bir video buluyoruz ve kestirmeler uygulamasına gidiyoruz sonda “Istasave” dokunuyoruz. Yaklaşık 3-5 saniye içinde internet hızınıza bağlı olarak video galerinize kaydedilecektir.


instagram video indirme

Not: Eğer kişinin gönderileri gizli ve dışarıya kapalı ise indiremezsiniz. Hiçbir uygulama gizli profildeki videoyu indiremez. İndirmek istediğiniz videonun dışarıya açık olduğundan emin olun. Ayırt etmeniz için aşağıya bir görsel ekledik.

instagram gizli progil ile açık profil farkı

Instagram Hikayeler’i Nasıl İndirilir?

Not2: Başkasının instagram hikayeleri nasıl indirilir? sorusunun cevabı da bu uygulama ile mevcut. Başkasının instagram hikayesindeki videoyu indirmek için kişinin profiline giriyoruz ve Sağ üst kısımdan üç nokta (…) kısmına dokunun ve “Profilin URL’sini Kopyala” tıklayın. Daha sonra kestirmeler uygulamasına tıklayın ve

instagram video indirme

şimdi aşağıdaki gibi bir ekran gelecek.

Başkasının instagram hikaye videosunu indirmek
 • Stories : (hikayeler) tıklarsanız hikayede yer alan videolar ve fotoğraflar inecektir.
 • Stories + Highlights : Hikayeler ve Başa Tutturulmuş hikayeleri indirir.
 • HD Profil Picture : Profil fotoğrafını indirir.
 • Complete Profile : instagram profilindeki fotoğrafların tamamını indirir. İster kendi profiliniz, istersenez de başkısının instagram profilini indirebilirsiniz.
 • The 12 Lastest : son 12 gönderiyi indirir.

Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

Twitter’da iphone video indirme için öncelikle yukarıda yazının başında bulunan “Kestirmeler uygulaması nedir? Kestirmeler uygulamasını indir” başlığına göz atarak kestirmeleri telefonunuza kurun. Daha sohra Twitter Video Downloader adındaki kestirmeyi kullanacağız bunu da tıklayarak kestirmeyi alın.. Bu kestirme ile videoları telefon galerinize kaydedebilirsiniz.

Twitter’dan video indirme için, Twitter uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoyu açın daha sonrasını resimli anlatım ile aşağıdaki adımlaı takip ederek yapabilirsiniz.


Twitter video indirme 1

Örnek olarak Game Of Thrones 8. sezon 3. bölümde Arya Stark’ın Gece Kralını öldürme sahnesini indiriyorum. Video paylaş seçenegine geliyoruz ve “Tweeti Paylaşma aracı” seçeneğini tıklıyoruz


Twitter video indirme 2

2. Adım olarak buradan “Kestirmeler” kısmına dokunun.


Twitter video indirme 3

Buradan eklediğimiz “Twitter Video Download” kestirmesine dokunun

Twitter video indirme -4

Bu adımda indireceğiniz video kalitesini seçin, Yüksek, Orta veya düşük olarak. Bu işlem sonunda birkaç dakika içinde galerinize kaydedilecektir.

Youtube Videoları Nasıl İndirilir?

Youtube üzerinden iphone video indirmek için, öncelikle yazının başında belirtilen “Kestirmeler” uygulamasını telefonunuza kurun. Daha sonra, Youtube Video İndir kestirmesini ekliyoruz telefona.

Daha sonra, aşağıdaki adımları takip edin,

youtube video indirme

Adımlar sırası ile;

 • Paylaş seçeneğire tıklayın
 • Daha Fazla dokunun
 • Kestirmeleri seçin
 • Download Youtube tıklayın ve video inmeye başlayacaktır.
ıphone video indirme

Instagram 24 saatten eski gönderileri instagrama nasıl yüklerim derseniz: Bu konuya göz atın derim.

iPhone Video İndirme -Tüm Uygulamalar|Resimli Anlatım
 • Readers Rating
 • Rated 4.6 stars
  4.6 / 5 (10 )
 • Your Rating


Hakkında admin

Merhaba sayın ziyaretçi! Umarım istediğin bilgiyi bulabilmişsindir. Eğer kafana takılan bir şey olursa, aşağıda yer alan iletişim kutusunu kullanarak bana ulaşabilirsin.

Check Also

Teknoloji Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Teknoloji sizi esir almasın! Siz teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak esir alın. Bilimin tarihini incelersek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir