Uzun bir süredir hatta The Last Of Us 2 çıkacağı duyrulduğu zamandan beri, ne zaman çıkacak diye tüm oyun severler tarafından merakla beklenen oyun, 2019 yılı mart ayı sonlarına doğru piyasada olacağı söylenmişti.

The Last of Us: Bölüm 2 Ne Zaman Çıkacak

2014 yılında oyunun devamının gelip gelmeyeceği sorulduğunda bir ihtimal gelebileceğini belirtmişlerdi. Nihayet ilk olarak 2016 yılında duymuştuk çıkacağı haberi ve söylentilerini aradan 3 yıllık bir zaman dilimi geçti ve artık zamanı geldi diyebilir. Oyunun son bölümlerinin çekimi tamamlandığı da duyrulmuştu. İşte o meşhur Tweete aşağıdan göz atabilirsiniz.

oyununçekimleri bitti

Daha önce açıklamalarında oyunun 29 Mart’ta piyasada olacağı yönündeydi. Nisan ayının sonuna gelsek de 17 Nisan’da oyunun yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann’ın çekimlerinin yeni bittiğini belirtmesi biraz daha bekleyeceğimizi gösteriyor. Yabancı bloglarda The Last of US 2 çıkış tarihi olarak yaz aylarının sonuna doğru piyasada olacağı konuşuluyor.

Oynanış Videosu

Onun PS oynanış videosunu izleyip biraz daha heyecanlanmak ister misiniz?


Oynanış Videosu

Oyunun resmi web sitesi adresini de buraya bırakalım. Web siteleri üzerinde oynanış videoları ve resim galerilerine göz atmak isteyenler ziyaret edebilirler.

Oyun ile ilgili kesin çıkış tarihi olduğunda yine sitemiz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Şu an için kesinleşmiş bir bilgi bulunmamakla birlikte oyun yapımcıları tarafından resmi bir açıklama yapılmamıştır. Yukarıda belirttiğimiz çıkış tarihi yabancı forum ve blog siteleri üzerinden yaptığımız araştırmalar neticesinde konuşulan tarih aralıkları baz alınarak belirtilmilştir.

The Last Of Us 2 Ne Zaman Çıkacak
  • Readers Rating
  • Rated 4.8 stars
    4.8 / 5 (8 )
  • Your Rating