Ana sayfa Nasıl Yapılır WhatsApp Web’de Çevrimiçi Durumunu Gizleme

WhatsApp Web’de Çevrimiçi Durumunu Gizleme

2

Popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp Web’de çevrimiçi durumunu gizlemek ister misin?

Sadece akıllı telefonlar değil, bilgisayarınız üzerinde de whatsapp uygulamasını tarayıcı ile kolayca oturum açarak kullanabiliyorsunuz. Böylelikle telefonunuzun hem şarjını ve internet kotanızı daha az tüketebilir, hem de bilgisayardan kullanma rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Fakat biliyorsunuz ki Whatsapp Web kullanıcıları, tarayıcı açık kaldığı sürece çevrimiçi gözükecektir. Bunu değiştirme şansınız car yani Whatsapp Web’de çevrimdışı görünmek isteyenler aşağıdaki adımları takip ederek kolaylıkla yapılabilir.

Whatsapp listenizde yer alanlar, okundu bildirimi veya çevrimiçi durumunuzu Whatsapp Web için değiştirmenize yarayan ufak bir tarayıcı eklentisi mevcut

WhatsApp Web Çevrimiçi Durumu Nasıl Gizlenir ?

WAIncognito isimli Chrome eklentisi sayesinde Whatsapp Web’de çevrimdışı olarak görünebilirsiniz. Whatsapp’da konuşurken çevrimdışı görünmek isteyenler de bu eklentiyi kullanabilir.

WAIncognio eklentisini indirmek için tıkla.

whatsapp çevrimdışı görünmek

Resimdeki gibi sağ üst tarafta bulunan “Chrome’a Ekle” dedikten sonra tarayıcınıza entegre ediyorsunuz sağ üste simgesi geliyor.

Artık çevrimdışı görünerek konuşabilir ve yazışabilirsiniz. Mesajları okuduğunuz halde okunmamış gibi görünecektir.

Whatsapp web çevrimdışı konuşma

Örnek olarak kullanımı anlatacak olursak eklenti aktif iken, konuşmalarınzda karşı tarafın mesajını okuyup cevap atmanız durumunda bile okunmadı olarak gözükecektir. Hemen üst resimde işaretlediğimiz ‘mark as read‘ tıklayıp ‘yes, send receipt‘ dediğinizde mesajlar görüldü olarak işaretlenecektir.

iPhone Video İndirme -Tüm Uygulamalar|Resimli Anlatım : Tıkla

Chrome eklentisini kaldırmak isterseniz, uzantının üzerinde sağ tıklayın ve ‘Chrome’dan kaldır’ demeniz yeterli olacaktır.

WhatsApp Web'de Çevrimiçi Durumunu Gizleme
  • Readers Rating
  • Rated 4.8 stars
    4.8 / 5 (7 )
  • Your Rating


2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here